Events

Events

Upcoming Events

סדנא להפגת מתחים ומתן כלים לאיזון החיים

Wednesday, Apr 25th, 2018
3-5pm

מרכז: Stanford

כלים לשמירה על איזון החיים, התרת לחצים ועבודה פרודוקטיבית בני זוג מוזמנים!!!!

אודות ההרצאה: אחד האתגרים הגדולים בחיינו הוא לשמור על האיזון. לאפשר לעצמנו ליהנות ממגוון תחומי החיים. תחושת העומס וריבוי המשימות מובילים אותנו לתחושה של חוסר זמן, לחץ וחוסר איזון, מה שמוריד את רמת האושר שלנו מחיי היומיום. בהרצאה יינתנו כלים פרקטיים ליצירת איזון בחיי היומיום באמצעות עבודה על הפרודוקטיביות – לעשות יותר בפחות זמן ואנרגיה. בין היתר יינתנו כלים מעשיים שיעזרו לך: – לנהל את תחושות הפחד והלחץ שלפעמים משתלטות ומובילות לחוסר יעילות – להגביר את רמת הקשב והריכוז ביומיום – לנהל את הזמן והמשימות ולהוריד תחושות לחץ ועומס ההרצאה היא הרצאה מעשית ולכן חשוב להגיע עם כלי כתיבה על מנת לכתוב את הדברים שיעלו.

אודות המרצה: שרון אשד היא מלווה ומנחה סטודנטים להצלחה בלימודים ובחיים, מאמנת מוסמכת, חברה בלשכת המאמנים בישראל. שרון בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בעבודה עם סטודנטים ומומחית ליצירת מוטיבציה ופיתוח כלים המשמשים סטודנטים להצלחה והעצמה בחיים בכלל ובלימודי התואר בפרט. מפתחת שיטת “מיינדסט להצלחה”, שיטה מעשית לפיתוח תודעת הצלחה וניהול עצמי אפקטיבי בקרב סטודנטים. שרון היא מרצה ומנחת סדנאות, קבוצות וליווי אישי לסטודנטים ברחבי הארץ ובחו”ל, במגוון תארים ובמגוון מוסדות אקדמיים והובילה, במהלך השנים, יותר מ-1500 סטודנטים לתוצאות והישגים רבים באמצעות: – מניעת דחיינות על ידי הקניית כלים להעלאת המוטיבציה – התנהלות אפקטיבית ויצירת איזון ביומיום על ידי הקניית כלים לניהול זמן וניהול מחשבות – בניית תכנית פעולה ואסטרטגיה המותאמת לאורח חייו של הסטודנט – לקיחת אחריות אישית של הסטודנט על חייו ועל בחירותיו, דבר אשר מוביל אותו לחירות אישית ושביעות רצון מחיי היומיום – מציאת המשמעות האישית והמוטיבציה הפנימית של הסטודנט בעשייה במגוון תחומים בחייו – העלאת שביעות הרצון של הסטודנט בתחומים נוספים בחייו, כגון חיי חברה, עשייה חברתית, זוגיות, קריירה והתנהלות כלכלית על ידי הקניית כלים מעשיים ומודולריים אשר ניתנים ליישום בכל תחום בחיים ולא רק בתחום האקדמי קהילת העוקבים של שרון מונה כיום קרוב ל-10,000 סטודנטים ממגוון מוסדות אקדמיים, בארץ ובעולם, וכיום היא כותבת את ספרה הראשון, אשר מנגיש את השיטה שפיתחה לסטודנטים לאחר הידע והניסיון שצברה לאורך השנים.

להמשך >>

Beckman Center for Molecular and Genetic Medicine

PrePostDoc meetup

Wednesday, Apr 25th, 2018

Center: PrePostDoc meetup

Read More >>

מפגש חוקרות עם פרופ׳ אילנה אלי

Thursday, Apr 26th, 2018
4pm

מרכז: NYC – NYU

פרופ’ אילנה אלי היא יועצת את”א להוגנות מגדרית וחוקרית בבי”ס לרפואת שיניים. היא בשבתון קצר בניו יורק ותשמח להיפגש עם חוקרות ישראליות (נשים) השוהות במוסדות אקדמיים בניו יורק.

להמשך >>

450 29th street, east Alexandria building

חוגגים 70 שנה למדינת ישראל

Saturday, Apr 28th, 2018
10:30 am

מרכז: Los Angeles

היכונו היכונו – מסיבת יום העצמאות חוגגים 70 שנה לישראל מה בתכנית? – ארוחת ישראלית, שלל תחנות פעילות, איפורי פנים, הכנת דגלים, משחקים ועוד לתשומת לבכם: כדי שנוכל לקיים את הפעילות נגבה סכום של 8$ מכל משפחה במהלך היום ישלח במייל קובץ הרשמה והשתבצות לרשימת אוכל ורשימת משימות. על מנת שנוכל להיערך מבחינת תקציב ופעילויות, אנא הרשמו בהקדם ושבצו את עצמכם לפריט אוכל ולמשימה אחת מהרשימה מחכים לראותכם! שימו לב, כיוון שיש שער בכניסה אנא צרו קשר בהגיעכם לטלפון 424-335-7164 החנייה ברחוב בחינם אך שימו לב לשלטים

להמשך >>

3260 Sawtelle Blvd, Los Angeles, CA 90066

סיינס אברוד בשיתוף עם אלומות מזמינים אתכם להרצאה מפתיעה :ישראל בעיניים מצריות

Sunday, Apr 29th, 2018
10:00

מרכז: Cambridge‎, UK

אוניברסיטת קהיר הייתה הראשונה בעולם הערבי שהציעה תכנית ללימודי ישראל, יהדות ושפה עברית, כבר ב-1917. מיהם הסטודנטים שבוחרים ללמוד ספרות ושפה עברית? מה הם לומדים? ד״ר מינה אבוחדרה תספר על השינויים הדרמטיים שחלו בלימודי ישראל באוניברסיטאיות מצריות במהלך המאה הקודמת ועד היום.
* ההרצאה תהיה בעברית

להמשך >>

Cambridge, UK
12

PAST EVENTS GALLERIES

Scroll to top
Skip to content